2019-11-19

Véget értek Sárváron az Asztalitenisz Alapszintű Diákolimpia küzdelmeiVéget értek Sárváron az Asztalitenisz Alapszintű Diákolimpia „B” kategóriás küzdelmei. A versenyben összesen 27-en, hét lány és húsz fiú indult. A fiúk viadalában a harmadik és negyedik korcsoport képviseletében első lett az Ikervárról érkező Sinka Levente. A második helyen a gárdonyis Kövesdi Adrián, a harmadikon Vass Csaba és holtversenyben ugyancsak a harmadik helyen Molnár Erik végzett, ők a Nádasdy Általános Iskola tanulói.Lányoknál 2. korcsoportban Németh Kornélia 1. ,4. korcsoportban Németh Annabella a második helyezett lett. Mindannyian továbbjutottak a megyei döntőre. A sárváriak felkészítői Németh Ernő és Tóth Csaba voltak.