A Sárvár is bejutott a legjobb négy közé a labdarúgó-magyar kupa megyei sorozatában

2021-04-30

A Sárvár is bejutott a legjobb négy közé a labdarúgó-magyar kupa megyei sorozatában A negyeddöntőket rendezték meg a labdarúgó-magyar kupa megyei sorozatában szerdán: a Sárvár, valamint a Zanat-Haladás VSE, a Körmend VSE, és a Tanakajd jutott a legjobb négy közé. A Sárvár a Club Walnut Nádasd vendégeként játszott és 2-4-es győzelmet aratott. Az esélyesebb, a megyei I. osztályban bajnoki címre hajtó Sárvár jól, dinamikusan futballozott, a találkozó jelentős részét irányítása alatt tartotta -írja a megyei napilap beszámolója. A hazaiak azonban nem adták fel, 0-3 után rúgtak két gólt – felcsillant a bravúr lehetősége. A Sárvár azonban az utolsó percben egy kontrából megszerezte negyedik találatát, ezzel eldöntötte a mérkőzés sorsát – és összességében megérdemelten jutott tovább.