Emberhátrányban is pontot szerzett a Sárvár FC

2017-06-06

Emberhátrányban is pontot szerzett a Sárvár FCEmberhátrányban is pontot szerzett a Sárvár FC. A több mint egy félidőn keresztül emberhátrányban futballozó Sárvár FC döntetlenre végzett a Csorna ellen. A Rába-partiak a 14. helyen zárták a bajnokságot. Sárváron zajlott a mérkőzés. A hol szakadó, hol szemerkélő esőtől felázott, csúszós talajon nem volt könnyű dolguk a futballistáknak. Nagy taktikai csata folyt mindkét félidőben a Csorna és a Sárvár csapata közt. A sárváriak biztos védekezésből felépített támadásokkal jutottak el a csornai kapuig. A 41. percben Nagy Zoltán megkapta második sárga lapját, egyúttal a pirosat, így 10 főre fogyatkozott a sárvári csapat. Az összességében küzdelmes meccsen 0-0 lett a végeredmény