Kikapott Kanadától, nem jutott négy közé a magyar női vízilabda-válogatott

2017-07-25

Kikapott Kanadától, nem jutott négy közé a magyar női vízilabda-válogatott A magyar női vízilabda-válogatott nem jutott be a legjobb négy közé a magyarországi vizes világbajnokságon, miután a negyeddöntőben 6-4-re kikapott a kanadai együttestől. Bíró Attila szövetségi kapitány Európa-bajnok csapata pontatlanul, sokszor bizonytalanul játszott – csupán a második negyedben szerzett gólt. A statisztika szerint a hazai válogatott 34 lövésből szerezte négy gólját, míg az ellenfél 21 lövésből volt hatszor eredményes. "Nem csináltak semmi olyat, amire ne készültünk volna – értékelt Bíró Attila szövetségi kapitány. – A saját pontatlanságunk miatt veszítettünk, gyatra lövőszázalékkal fejeztük be a helyzeteinket, ami eddig nem volt jellemző ránk." Az 5-8. helyért a görögökkel játszanak a magyarok.